Вітаю Вас Гість
Вівторок
18.06.2019
05:01

Узин  офіційний сайт міста 

Головна » Статті » Відомі земляки

Відомі земляки
       Не так вже і багато відомо про українського музиканта, педагога, богослова Георгія Пантелеймоновича Августиновича, напевне тому, що народився він 200 років тому. Саме час і відсунув цю непересічну особистість так далеко від нас нині існуючих на землі. Так все ж відомо, що майбутній музикант з'явився  на світ у вересні 1784 році в селі Темберщині (нині м. Узин) в родині священика.
      З раннього дитинства у нього проявилися блискучі музикальні здібності, бездоганний художній смак, почуття стилю. Цей ранній талант помітив батько. Після закінчення гімназії повіз хлопця до Києва, щоб той продовжив освіту в престижній академії. В 1811 році Г. Августинович закінчив навчання в Київській духовній академії. З 20 років служив в Києво-Печерській, Воскресенській та ін. церквах.
      Сам Георгій Пантелеймонович зазначав, що головне для нього - виховання особистості музиканта, самостійності його мислення. Згодом він створив цінну школу учнів і послідовників. Не стало музиканта 28 грудня 1842 року. Він прожив бурхливе насичене яскравими подіями і враженнями музичне життя, творчі результати якого залишили політичний слід в історії української музичної культури.
Категорія: Відомі земляки | Додав: Smile-d (09.07.2007) | Автор: Smile-d E
Переглядів: 646 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 1
1 Aleks  
smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]