Вітаю Вас Гість
Субота
20.10.2018
00:53

Узин  офіційний сайт міста 

Головна » Статті » А Вам відомо, що...

А Вам відомо, що...
       Місто Узин було відоме всій країні, а також за її межами тим, що тут був збудований і успішно виконував бойові завдання і бойові чергування аеродромний комплекс, на якому будувались дальня авіація.
     Аеродромний комплекс за свої технічним обладнанням і стратегічним розміщенням  входив до четвірки кращих аеродромних комплексів минулого СРСР.
       Для сімей військовослужбовців було збудовано військове житлове містечко з мережею магазинів, шкіл, дитячих дошкільних закладів. Проте, йшов час, відбувалися зміни. Україна стала самостійною державою і виявилось, що утримувати такий аеродромний комплекс, як у м. Узин, державі не під силу. Крім того, враховуючи миролюбний курс нашої держави, відпала необхідність у забезпеченні нашої Української армії дальньою авіацією. Тому у 1993 році було розпочато розформування військових частин Узинського аеродромного комплексу, яке було завершено у 2000 році.
Категорія: А Вам відомо, що... | Додав: Smile-d (09.07.2007) | Автор: Smile-d E
Переглядів: 1280 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 3
3  
да да, подпишусь про такие развлечения

2  
А чому невдоволений смайл? Так, будуть проблеми з екологією, але скільки робочих місць зявиться!

1  
Вчера посол США Вильям Тэйлор и городской председатель Белой Церкви Василий Савчук подписали Грантовое соглашение на сумму 238,843 тыс. долларов, что предоставляется Агентством США по торговле и развитию (АТР США) для финансирования технико-экономического обоснования (ТЭО) относительно проекта создания международного центра грузовых авиаперевозок в Белой Церкви. Об этом сообщило Посольство США в Украине.

По информации посольства, американская компания "Солид Тим, Эл.Эл.Си" (Клермонт, штат Калифорния) определена подрядчиком по выполнению ТЭО. Независимо от средств АТР США, компания "Солид Тим" также будет проводить привлечение финансовых ресурсов, необходимых для осуществления проекта.

Проектом предусматривается продолжение существующей взлетной полосы, модернизация навигационных систем, строительство грузового авиатерминала, пожарной станции, оборудование соответствующих систем аэропортовой безопасности, и создание промышленного парка. После завершения работ мощности комплекса будут составлять свыше 90 000 метрических тонн авиагрузов в год. angry


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]